Gdzie kupować

Shuttestock jest agencją, która ma w swojej kolekcji ponad 100 milionów wysokiej jakości zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych, plików z muzyką oraz video. Ponieważ wybór odpowiedniego sposobu zakupu potrzebnych Ci materiałów może być skomplikowany i czasami trudno powiedzieć, który z proponowanych przez Shuttestock planów będzie najlepszy dla Ciebie, postanowiliśmy przedstawić Ci dostępne możliwości.

 

Subskrypcja zdjęć, ilustracji i grafik wektorowych

Jeśli planujesz dokonywać regularnych zakupów w Shuttestock, zdecydowanie dobrym pomysłem jest skorzystanie z subskrypcji czyli możliwości miesięcznej opłaty za ograniczoną (750 lub 350) ilość pobrań potrzebnych Ci zdjęć, ilustracji czy grafik wektorowych. W zależności od potrzeb subskrypcja jest dostępna w dwóch wariantach: rocznym i miesięcznym.

subskrypcja

 

Pakiety obrazów

Jeśli nie chcesz pobierać 350 zdjęć miesięcznie i wiesz, że Twoje potrzeby są znacznie skromniejsze możesz skorzystać z opcji zakupu pakietu obrazów. Korzystając z tego sposobu możesz wybrać jedną z dwóch możliwości pobrania 5 lub 25 obrazów. Wadą tego rozwiązania jest to, że im mniejszy pakiet wybierzesz, tym wyższą cenę płacisz za obraz.

Pakiety obrazów

 

Konto z kilkoma użytkownikami

Wszystkie standardowe konta kupującego w Shuttestock są indywidualne. Tylko zarejestrowany użytkownik może uzyskać dostęp do korzystania z możliwości zakupu zdjęć. Jednak w sytuacji gdy Twój zespół potrzebuje skorzystać z Twojego konta i zakupionych na nim zasobów możesz skorzystać z licencji "multi-seat".

Konto z kilkoma użytkownikami

 

Licencja rozszerzona

Jeśli wiesz, że tworzone przez Ciebie prace będą drukowane w większym niż zakłada to licencja standardowa nakładzie, będą trafiały do odbiorców jako materiał TV udostępniany online lub będą użytkowane do celów handlowych skorzystaj z licencji rozszerzonej.

Licencja rozszerzona

 

Pozostałe agencje

Niemal wszystkie pozostałe agencje oferują podobną możliwość dokonywania zakupów. Niektóre dają lepsze inne gorsze warunki. Ja od wielu lat jestem przywiązany do Shuttestock z uwagi na:

  • jakość zgromadzonych zasobów,
  • doskonały algorytm wyszukiwania potrzebnych prac,
  • bardzo duży wybór obrazów.

 

Znajdź interesujące Cię grafiki lub zdjęcia

Powered by Shutterstock

 

 

Nie trać czasu - Zarabiaj

Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy i zleć nam przeprowadzenie kompleksowych usług w zakresie obsługi agencji Microstock. Oferujemy:

  • zarządzanie kontami w Microstockach,
  • obróbkę graficzną zdjęć, ilustracji i plików wektorowych,
  • upload plików wraz z tworzeniem tytułów, opisów i słów kluczowych tak aby najlepiej wspomagały sprzedaż.
  • obsługę płatności.

Dzięki nam możesz w 100% poświęcić się swojej twórczej pasji, nie tracąc czasu na czynności administracyjne.

projektowanie graficzne, strony www, skład i łamanie tekstu, social media